Salon Ambrozie Příbram

Salon Ambrozie - Solární studio
 
 
MODELÁŽ NEHTŮ
KONTAKTY

KŘÍŽOVÁ Vlaďka
Tel.: 775 25 73 48
   E-mail:

jsme tu pro Vás od pondělí do pátku v době od 9.00 do 20.00 hodin a v sobotu po domluvě dle Vašich objednávek


 
 
Modeláž nehtů Modeláž nehtů Modeláž nehtů Modeláž nehtů

vstupte


Aktuální fotky Vlaďky Křížové - FACEBOOK >>

 CENÍK

Základní manikúra (úprava nehtů, kůžičky, olejíček) 100,- Kč
P-Shine (Japonská manikúra) 200,- Kč
 
Gelové nehty nové 500,- Kč
Doplnění 380,- Kč
Celý nový nehet 35,- Kč
Oprava 1 nehtu 10,- Kč
Zdobení dle obtížnosti (10 nehtů) 10 - 50,- Kč
Aurora pigment (1 nehet) 5,- Kč
 
Akry Gel nové 500,- Kč
Doplnění 380,- Kč
 
Akryl nové 450,- Kč
Doplnění 350,- Kč
 
Potažení přírodních nehtů 250 - 350,- Kč
Odstranění gel. nehtů 150,- Kč

 

Pracujeme s přípravky české firmy EXPA-NAILS . Produkty, které tato firma nabízí, jsou od předních světových firem, které se zabývají výrobou gelů a acrylů.

UV Gel
Gelové nehty patří k nejšetrnější metodě modeláže nehtů.

Gelové nehty na tipy
Gelové nehty na tipy je metoda, při které se aplikuje na volný okraj nehtů umělý tip - zkrátí se na požadovanou délku a upraví se do požadovaného tvaru. Dále se vymodeluje gel do potřebného tvaru.

Zpevnění přírodních nehtů gelem
Zpevnění přírodních nehtů gelem je metoda, při které se aplikuje gel pouze na přírodní nehet bez použití šablon a tipů. Klientce se nehty zpevní a je možné udržet nehty upravené a stejně dlouhé. Lak vydrží 3-4 týdny bez problémů na nehtech. Pro tuto aplikaci je nutné, aby přírodní nehty byly pevné a přesahovaly přes bříško nehtů alespoň 2 mm, aby bylo možné gel dokonale, podle správného technologického postupu nanést.

Permanentní gelová francouzská manikúra
Na všechny gelové metody lze aplikovat permanentní francouzskou manikúru v bílé nebo v jakékoliv jiné barvě podle přání klientky. Bílá barva může být extra bílá nebo tlumenější pro natur vzhled, třpytková nebo z kamínků- to vše není problém. Francie se v našem studiu nedělá nástřikem, ale opravdu ručně, což není jednoduché, ale výsledek je opravdu krásný.

Acryl
Acrylové nehty patří k nejtvrdší metodě modeláže nehtů. Tato metoda je velmi zápachová a provádí se bez uv lampy. Tvrdost způsobuje, že je pro přírodní nehty velmi zátěžová, ale pravdou je, že jsou klientky, kterým gely nedrží a acryl je jediná metoda, kterou se dá tato situace řešit. Acryl je sám o sobě matný a má tendence žloutnout, proto jako závěrečnou vrstvu aplikujeme extrémní gelový lesk pro dokonalý vzhled a jako ochranu proti nežádoucím zbarvením acrylových nehtů.

Acrylové nehty na tipy
Acrylové nehty na tipy je metoda, při které se aplikuje na volný okraj nehtů umělý tip - zkrátí se na požadovanou délku a upraví se do požadovaného tvaru. Dále se vymodeluje acryl do potřebného tvaru.

Acrylové nehty na šablony
Acrylové nehty na šablony je metoda, při které se aplikuje pod volný okraj nehtů speciální šablona, na kterou se prodlouží acrylem přírodní nehet. Potom se zkrátí se na požadovanou délku a upraví se do požadovaného tvaru. Dále se vymodeluje acryl do potřebného tvaru.

Tekutá pryskyřice
Nehty z tekuté pryskyřice patří k nejtvrdší, ale také k nejtenčí metodě ze všech technologii v modeláži nehtů. Tato metoda je mírně zápachová a provádí se bez uv lampy. Tvrdost způsobuje, že není vhodné dělat nehty touto metodou příliš dlouhé. Tyto nehty vypadají dokonale a přirozeně. Jsou vhodné pro klientky, které chtějí velmi přirozený design nehtů. Pro dokonalý lesk lze na závěr aplikovat extra lesklý gel.

Tekutá pryskyřice na tipy
Tekutá pryskyřice na tipy je metoda, při které se aplikuje na volný okraj nehtů umělý tip - zkrátí se na požadovanou délku a upraví se do požadovaného tvaru. Dále se vymodeluje tekutá pryskyřice v několika vrstvách do potřebného tvaru.

P-Shine
Neboli japonská manikúra, je ošetření nehtů pastou z včelího vosku a pudrem s diamantovým prachem. Pasta dodává nehtům pružnost a pudr dodává nehtům lesk a pevnost. Výsledkem ošetření jsou nádherně dlouhodobě lesklé nehty, které mají krásný přírodní vzhled. Toto ošetření se nedoporučuje lakovat ani bezbarvým lakem, protože tím se zničí vlastnosti ošetření.

Pokud chcete viditelné výsledky a nehty opravdu potřebujete regenerovat a posílit, je nutné první 3 měsíce chodit 2* měsíčně na ošetření, tím je výsledek 100% zaručen.

 

2006 - 2018 © Copyright by Salon AMBROZIE, All rights reserved. Developed by www.wml.cz 2006